Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfakapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu Puanı

1. Bölüm Tanıtım Repliği

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
meLLies..*
ADMİN
ADMİN
meLLies..*

Kadın

1. Bölüm Tanıtım Repliği Vide
MesajKonu: 1. Bölüm Tanıtım Repliği   1. Bölüm Tanıtım Repliği Icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 1:46 pm

Çok dikkatli olmalıyız hiç bir şey anlamaması gerek zaten plana uyarsam hiçte bi şey olmaz çünkü kurulmuş saat gibidir asla şaşmaz her sabah saat tam 7 de kalkar nasıl böyle dakik oluyor anlamıyorum üç yaşından beri hep aynı her sabah tain pekmez ve peynir zeytin,mecburimiş bizim evin anayasasında değiştirilmesi bile teklif edilmicek maddelerdendir canım annem tek beni düşünür kendisine bir ekmeğin köşesine bir dilim peynir üç zeytinli bir sandviç yapar zaten hayatta tek düşkün oldupu bir şey vrdır o da ben dakik olduğu kadar pimpiriklidir de.. gitmeden mutlaka kapımı çalar beni uyandırır eğer ses vermessem içeriye girer.her duruma uygun kendine has duaları vardır.bu ben değilim özlem bir günlüğüne yerime bakıyor ben mi ben şu anda istanbuldayım söylememe gerek yok sanırım annemin bundan kesinlikle haberi yok..
başardım hayallerimin şehrindeyim her şey yolunda.
ne zaman annemden gizli iş çevirsem ayaım burkulur..bu gidişle kesin kırıcam ..
http://emmawatsonfanclub.yetkinforum.com
pofuduq..*
Mod Adayı
Mod Adayı
pofuduq..*

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Tanıtım Repliği   1. Bölüm Tanıtım Repliği Icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 11:21 am

teşekkür canım
meLLies..*
ADMİN
ADMİN
meLLies..*

Kadın

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Tanıtım Repliği   1. Bölüm Tanıtım Repliği Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 2:11 pm

Rica ederim =)
http://emmawatsonfanclub.yetkinforum.com
hll
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Tanıtım Repliği   1. Bölüm Tanıtım Repliği Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 5:45 pm

sağol

1. Bölüm Tanıtım Repliği

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası