Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfakapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu Puanı

Gülçin'den Haber Var

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
.béLLa swan.
Mod Adayı
Mod Adayı
.béLLa swan.

Kadın

Gülçin'den Haber Var Vide
MesajKonu: Gülçin'den Haber Var   Gülçin'den Haber Var Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 3:58 pm

Yıllardan beri beni az çok tanıyorsunuz arkadaşlar.

Aklımdan geçeni, başıma geleni şu küçücük köşeden sizlerle paylaşıyorum. Bundan da büyük keyif alıyorum bilesiniz. Buradan çoğunlukla kendi sesim oluyorum, bazen de birilerinin sesi oluyorum. Sizlere ulaşmaya çalışanlara fırsat veriyorum. Bu hafta buradan Gülçin’in sesi olacağım size.

Gülçin bana mesaj yazmış ve demiş ki: “Kimseye evlilik hazırlığı için gideceğimi söylememiştim ya da orada yaşayabilir miyim diye gitmedim. Sizin bilgi aldığınız kişiler de benim bu konudaki muhataplarım maalesef değildi ya da farklı yansıtılmış olabilir, bilemiyorum. Ben yetkili kişiler tarafından 2 ay izinliydim. Bunu başkaları da görsel olarak açıkladılar. Yediğimiz, içtiğimiz ayrı gitmez sanıyorsunuz. Fakat öyle bir durum yok. İletişimde değiliz. 2 dava var. Hayranlarımı her zaman düşünen, bunun yanında kimseyi yüz üstü bırakmayı istemeyen ve yüz üstü bırakmayan biriyim. Sadece bunu bilmelisiniz. Bir albüm çalışması içinde değilim. Amaçlarım son derece insani amaçlar...”

Gülçin’in hayranlarını fazlasıyla ilgilendiren bu mesajı yayımlamak görevimdi. Olaylar nasıl bu raddeye geldi bilemem ama daha da fazla kenetlendiklerini söyleyen Hepsi kızlarının başarılarını devam ettireceğine hiç şüphem yok. Gülçin’e gelince... Bir albüm hazırlığı içinde olmadığını söyleyen Gülçin’e de bu yol ayrımında kolaylıklar dilerim
...*WampiRe...*
Mod Adayı
Mod Adayı
...*WampiRe...*

Kadın

MesajKonu: Geri: Gülçin'den Haber Var   Gülçin'den Haber Var Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 7:58 pm

Sağol canım :)
.béLLa swan.
Mod Adayı
Mod Adayı
.béLLa swan.

Kadın

MesajKonu: Geri: Gülçin'den Haber Var   Gülçin'den Haber Var Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 11:31 am

Önemsiz =)
BoniBon_SeLen
Hepsifann Hayranı
Hepsifann Hayranı
BoniBon_SeLen

Kadın

MesajKonu: Geri: Gülçin'den Haber Var   Gülçin'den Haber Var Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 6:07 am

sağol canım :tesekkurler
tatlı_çikolata
Moderatör
Moderatör
tatlı_çikolata

Kadın

MesajKonu: Geri: Gülçin'den Haber Var   Gülçin'den Haber Var Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 10:52 am

sağol canım ama albüm çıkarcaktı demekki doru deyilmiş...
sinoş_eren
Moderatör
Moderatör
sinoş_eren

Kadın

MesajKonu: Geri: Gülçin'den Haber Var   Gülçin'den Haber Var Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 6:54 pm

of sağol
http://www.istedigingibi.forumm.biz

Gülçin'den Haber Var

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası