Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfakapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu Puanı

Bir Gün Aqualand...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
DarkFly
Hepsifann Üyesi
Hepsifann Üyesi
DarkFly

Erkek

Bir Gün Aqualand... Vide
MesajKonu: Bir Gün Aqualand...   Bir Gün Aqualand... Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 5:47 am

Arkadaşlar Daha Dün Aqualanddaydım ben ile kuzenim... Biz Oranın Üyesi Olduğumuz İçin Bizi Tüm Cankurtaranlar Meydancılar VB. Tanıyorlar...
Normalde saat 6 da kapanıyor biz saat 7:30da çıktık :D Pardon 7:30da eve wardım 7 gibi çıktık... Herneyse cankurtaranlar 1 saat kendilerine ayıracaklarmış o gün... aqualand boş bi tek biz ve cankurtaranlar... Siyah Boruyu açtırdık... İlk başta adam gibi kaydık... 2.de bizi yakaladılar 12 kişiler kaçamadık tabi :D siyah boruya götürdüler ilk bizi attılar ardından 13 kişi arkamızdan beklemeden atladı :D Artık Birinin Ayağı ağzımda eli bacağımı tuttmuş benim elim birinin şaçında :D süperdi.... Ardından Kamikazeyi Açtırdık.. Bilirsinizde bilmeyenler için söyleyelim 1.si dümdüz gidiyor birden bire aşağıya uçup tekrar düzeliyor... Diğeride zikzaklı... İlk dikten kaydık 3 kişi arka arkaya can kurtaranlarda hadi şow yapalım dediler 13 kişiyiz arka arkaya diz üstünde kaydık... zikzaklının en son tarafıda biraz dik oranın ucuna geldik zıpladık balıklama kaykaya tekrar atladık... Suya Değil ha Diz üstünde yüzerken balıklama atlayıp yüz üstü kaymaya başladık... Çok GÜZEL BİR GÖRÜNTÜ ORTAYA ÇIKTI...

Benimde En Son yaşadığım güzel Anım Bu :) :tesekkurler

Bir Gün Aqualand...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası