Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfakapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu Puanı

Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
PinkraLicHé.*
ADMİN
ADMİN
PinkraLicHé.*

Kadın

Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN! Vide
MesajKonu: Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN!   Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN! Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 1:02 pm

Sevgili hepsifann üyeleri...Sitemizde birçok üye var.Ve bazı üyeler Türkçe'ye uymuyor.Ve bu yüzden tüm rütbeliler olarak Türkçe olmayan mesajları düzeltin.
Örnek:
Diyelim ki bu benim mesajım ;

Saqol

Düzeltilme Hali:

Sağol

Başarılar Şimdiden ;)
meLLies..*
ADMİN
ADMİN
meLLies..*

Kadın

MesajKonu: Geri: Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN!   Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN! Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 1:08 pm

Çok iyi bir noktaya parmak bastın Buse'cim teşekkürler... (: Son günlerde ben de bu konu hakkında konuşmak istiyordum ki bu mesajı yayınlamışsın,tekrardan teşekkürLer canım (: Ama tabi ben de illa sosyete ağzı gibi -yor'lu -cığımlı konuşun demiyorum son bölümdeki r'yi kullanılmadan da kullanılsa sorun çıkacağını sanmıyorum sonucta günlük hayatta seviyor yerine seviyo desek sorun çıkmıyor,bunun gibi kelime yapılarına karşı değilim oa kadar katı olduğumu düşünmeyin dil konusunda ;) :D
http://emmawatsonfanclub.yetkinforum.com
PinkraLicHé.*
ADMİN
ADMİN
PinkraLicHé.*

Kadın

MesajKonu: Geri: Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN!   Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN! Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 1:16 pm

emma__charlotte demiş ki:
Çok iyi bir noktaya parmak bastın Buse'cim teşekkürler... (: Son günlerde ben de bu konu hakkında konuşmak istiyordum ki bu mesajı yayınlamışsın,tekrardan teşekkürLer canım (: Ama tabi ben de illa sosyete ağzı gibi -yor'lu -cığımlı konuşun demiyorum son bölümdeki r'yi kullanılmadan da kullanılsa sorun çıkacağını sanmıyorum sonucta günlük hayatta seviyor yerine seviyo desek sorun çıkmıyor,bunun gibi kelime yapılarına karşı değilim oa kadar katı olduğumu düşünmeyin dil konusunda ;) :D

Evet :D Ama mesela yazarken ''oq'' yazılıyor , ama onu nasıl okuyacaksın? ^''ewet'' yazılıyor onu nasıl okuyacaksın ?[Sözüm Türkçe Konuşmayanlara]
sinoş_eren
Moderatör
Moderatör
sinoş_eren

Kadın

MesajKonu: Geri: Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN!   Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN! Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 2:15 pm

bencede haklısın ;)
http://www.istedigingibi.forumm.biz
Jezz
Hepsifann Kadrolusu
Hepsifann Kadrolusu
Jezz

Kadın

MesajKonu: Geri: Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN!   Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN! Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 6:27 pm

Hakaret gibi oLmasın ama ben burada CEMRE abLaya sesLeniyorum!!
http://cilgindershane.benimforum.biz
...*WampiRe...*
Mod Adayı
Mod Adayı
...*WampiRe...*

Kadın

MesajKonu: Geri: Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN!   Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN! Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 7:45 pm

Çok haklısın sitemizde Türkçe konuşmayan çok kişi var
Gulcinci_Ekin
Hakaret gibi oLmasın ama ben burada CEMRE abLaya sesLeniyorum!

Katılıyorum Ekin ama Cemre ablacığım (seni tanımasamda) hakaret gibi algılama lütfen
AdeLa
ADMİN
ADMİN
AdeLa

Kadın

MesajKonu: Geri: Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN!   Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN! Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 10:53 am

Katılıyorum arkadaşlara! Busem yeri değil, ama bir kaç gün girmeyeceğim, malum ÖSS yaklaşıyor!
.béLLa swan.
Mod Adayı
Mod Adayı
.béLLa swan.

Kadın

MesajKonu: Geri: Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN!   Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN! Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 4:36 pm

Bende öyle yapıyorum busecim :)

Tüm Rütbeliler Okusun! TÜRKÇE LÜTFEN!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası