Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfakapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu Puanı

BURAK ÖZÇİVİT

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
JeLLyBon ..*
ADMİN
ADMİN
JeLLyBon ..*

Kadın

BURAK ÖZÇİVİT Vide
MesajKonu: BURAK ÖZÇİVİT   BURAK ÖZÇİVİT Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 6:39 pm

24.12.1984 istanbul doğumluyum.

Kazım İşmen lisesi mezunuyum.Marmara Üniversitesi güzel sanatlar fakültesi fotoğrafçılık bölümünde okuyorum.

İngilizce biliyorum. Araba kullanmak, spor yapmak ve futbol oynamaktan çok hoşlanıyorum.

2003 yılı Best Model Of Turkey yarışmaşında gelecek vadeden seçildim. Ve bu yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başladım. Ve halen Uğurkan Erez ile çalışmaktayım.

Daha sonra 2005 Best Model Of The Turkey yarışmasına yeniden katıldım ve Best Model Of Turkey seçildim. Buna bağlı olarak da Best Model Of The World 'a katıldım ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçildim. Faruk saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev aldım.

Kasım 2007 'de sinemalarda gösterime girecek olan yapımcılığını Mia Danışmanlık ve Dada Film'in ortaklaşa yaptığı - Musallat – isimli Sinema filminde rol aldım.

Bu aralarda yapımcılığını 3 nokta yapımın yaptığı Kanal D 'de yayınlanan ve yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı - Zoraki Kocada - oynadım.

Bu aralar ise star tv de baba ocağı dizisinde oynuyorum.
https://hepsifann.yetkinforum.com
pofuduq..*
Mod Adayı
Mod Adayı
pofuduq..*

BURAK ÖZÇİVİT Vide
MesajKonu: Geri: BURAK ÖZÇİVİT   BURAK ÖZÇİVİT Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 6:55 pm

sağoll bebeğimm

BURAK ÖZÇİVİT

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası