Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfakapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu Puanı

Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak???

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
<BiziM BCD>
S.mod
S.mod
<BiziM BCD>

Kadın

Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak??? Vide
MesajKonu: Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak???   Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak??? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 7:22 pm

Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak???Ne Yusufu göre bilirim ne de vatanımı...kaldım ellerde...zatn burdaki arkileer benle o kadar da elektrik almıolar...Sanki elektrik kaçağım var:)Ufff benşimdi naaapıcam buralarda...Ciddiyim..Babamın işleri yüzünden burda kalıom..... of of of of of of of of
JeLLyBon ..*
ADMİN
ADMİN
JeLLyBon ..*

Kadın

MesajKonu: Geri: Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak???   Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak??? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 8:16 pm

Bence mutlu olmalısın senin yerinde olsam başka bir ülkenin mutluluğu olurdu içimde :) Benim öyle bi imkanım olmadığı için o duyguyu yaşayamıyacağım bir kere olsun of ama sen mutsuzluk bile yaşıyor olabilirsin ama sonuçta hayatta bunuda tattın..1000 Kişiden ancak 1 kişisi bu devirde senin yaşadıklarını yaşıyor olabilir.Ama geri kalan 999 ? Hayatta herşeyden mutluluklar çıkarmalısın kendine.Hayat inanılmaz kısa.Benim yanımdayken arkadaşıma araba çarptığını ölümden döndüğünü bilirim ben of İnanki bir daha bu günlere dönemeyeceksin.Zamanın varken bu mutluluğu ve mutsuzlukları yaşa.Bunları yaşadığın için sevinmen gerekirken üzülüyorsun sen.Ya onları hiç yaşayamayacak insanlar ne olucak peki ? Senin yerinde olmak isteyen çok kişi vardır eminim buna emin olabilirsin.Hazır zamanın varken yaşa. Şuan 2 mayıs 22:12 2009 ama birdaha bu tarih olmayacak.Bunu düşün.Her geçen saniyenin hatta sanisenin kıymetini bil.Zaman çok değerli.Her geçen zaman bizi ölüme yakınlaştırıyor...Yani sonsuzluğa..Bunları düşünerek yaşa. 1 Yıl öncesine kadar bunların bilincide yaşamıyordum ben.O kaza bana çok şey öğretti.Artık Mutsuz olmuyorum olsamda bunları birdaha yaşamayacağım buda geçecek.Şuan mutsuz oturacağıma Zamanı değerlendirmeliyim diyorum.Mutsuzluğa zamanımı harcamıyorum en önemlisi :) Bir düşün canım bunları
https://hepsifann.yetkinforum.com
' MisSinG ^^
Mod Adayı
Mod Adayı
' MisSinG ^^

MesajKonu: Geri: Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak???   Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak??? Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 1:22 pm

Hangi ülkeye gittiğini bilmiyorum ama bazı şeyleri iyi tarafından düşün.Yeni bi yer , yeni bi ortam, yeni arkadaşlar .. Bak kendi ağzınla sölüyosun burdakiler sevmiyo diye..Belki orda hiç yalnız kalmıcaksın .Bestenin dediği gibi mutlu olmalısın.
Evet , hiç biyer kendi memleketin gibi olmaz ama birazcık olumlu düşün .
Yusufa gelince ..Eğer sen onu gercekten seviyosan eğer buna inanıyosan iş bitmiştir zaten abla'm.
Belki burda göremedin ama bu hayatta neler olacağı belli olmaz Yusuf turneye çıkar ve bi bakmışsın orda.. (=
Artık bunları düşünme ve gittiğin yerde keyfine bak ..Bidaha bu günler gelmez !
AdeLa
ADMİN
ADMİN
AdeLa

Kadın

MesajKonu: Geri: Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak???   Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak??? Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 11:08 am

JeLLyBon ..* demiş ki:
Bence mutlu olmalısın senin yerinde olsam başka bir ülkenin mutluluğu olurdu içimde :) Benim öyle bi imkanım olmadığı için o duyguyu yaşayamıyacağım bir kere olsun of ama sen mutsuzluk bile yaşıyor olabilirsin ama sonuçta hayatta bunuda tattın..1000 Kişiden ancak 1 kişisi bu devirde senin yaşadıklarını yaşıyor olabilir.Ama geri kalan 999 ? Hayatta herşeyden mutluluklar çıkarmalısın kendine.Hayat inanılmaz kısa.Benim yanımdayken arkadaşıma araba çarptığını ölümden döndüğünü bilirim ben of İnanki bir daha bu günlere dönemeyeceksin.Zamanın varken bu mutluluğu ve mutsuzlukları yaşa.Bunları yaşadığın için sevinmen gerekirken üzülüyorsun sen.Ya onları hiç yaşayamayacak insanlar ne olucak peki ? Senin yerinde olmak isteyen çok kişi vardır eminim buna emin olabilirsin.Hazır zamanın varken yaşa. Şuan 2 mayıs 22:12 2009 ama birdaha bu tarih olmayacak.Bunu düşün.Her geçen saniyenin hatta sanisenin kıymetini bil.Zaman çok değerli.Her geçen zaman bizi ölüme yakınlaştırıyor...Yani sonsuzluğa..Bunları düşünerek yaşa. 1 Yıl öncesine kadar bunların bilincide yaşamıyordum ben.O kaza bana çok şey öğretti.Artık Mutsuz olmuyorum olsamda bunları birdaha yaşamayacağım buda geçecek.Şuan mutsuz oturacağıma Zamanı değerlendirmeliyim diyorum.Mutsuzluğa zamanımı harcamıyorum en önemlisi :) Bir düşün canım bunları
' MisSinG ^^ demiş ki:
Hangi ülkeye gittiğini bilmiyorum ama bazı şeyleri iyi tarafından düşün.Yeni bi yer , yeni bi ortam, yeni arkadaşlar .. Bak kendi ağzınla sölüyosun burdakiler sevmiyo diye..Belki orda hiç yalnız kalmıcaksın .Bestenin dediği gibi mutlu olmalısın.
Evet , hiç biyer kendi memleketin gibi olmaz ama birazcık olumlu düşün .
Yusufa gelince ..Eğer sen onu gercekten seviyosan eğer buna inanıyosan iş bitmiştir zaten abla'm.
Belki burda göremedin ama bu hayatta neler olacağı belli olmaz Yusuf turneye çıkar ve bi bakmışsın orda.. (=
Artık bunları düşünme ve gittiğin yerde keyfine bak ..Bidaha bu günler gelmez !
Kısacası hayatda mutluluğu da yaşamalısın, mutsuzluğu da!
sinoş_eren
Moderatör
Moderatör
sinoş_eren

Kadın

MesajKonu: Geri: Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak???   Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak??? Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 11:28 am

polyanna olmaya çalış
http://www.istedigingibi.forumm.biz
Jezz
Hepsifann Kadrolusu
Hepsifann Kadrolusu
Jezz

Kadın

MesajKonu: Geri: Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak???   Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak??? Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 4:06 pm

Bak canım biliyorum başka bir ülkeye taşınmak senin için kötü.Ama hepte kötü rafından düşünmemelisin!Bir de güzel yanında düşün.Yepyeni arkadaşların olacak.Lütfen hep negatif düşünme POZİTİF düşün =)
http://cilgindershane.benimforum.biz
<BiziM BCD>
S.mod
S.mod
<BiziM BCD>

Kadın

MesajKonu: Geri: Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak???   Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak??? Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 4:24 pm

Yaaa acim dinmiyo!!!
francela.s
Hepsifann Üyesi
Hepsifann Üyesi

MesajKonu: Geri: Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak???   Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak??? Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 6:41 pm

Canım bak senin yerinde olmak isteyen birçok kişi var.Mesela ben :)

Bir düşünsene yepyeni bir ülkeyi gördün.tanıdın.Bir de şöyle düşün....Hnagi ülkeye gittiğini bilmiyorum ama biz o ülkeye tatile bile gelemiyorken sen ord ayaşıyosun.Benc bu muhteşem bişey :)
Barağa birde dolu tarafından bak....
.béLLa swan.
Mod Adayı
Mod Adayı
.béLLa swan.

Kadın

MesajKonu: Geri: Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak???   Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak??? Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 9:52 am

Herkes sevdiği ünlüyü görmeye çalışır ..
Konserlerini felan kaçırma telefonunu bulmaya felan çalış işte :D
...*WampiRe...*
Mod Adayı
Mod Adayı
...*WampiRe...*

Kadın

MesajKonu: Geri: Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak???   Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak??? Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 8:24 pm

Bence üzülme birtanem :) Her mutsuzluğun bir mutlu yanı vardır :) Öylede mutlu olabilirsin bence mutlu olmayı dene :cicek
.béLLa swan.
Mod Adayı
Mod Adayı
.béLLa swan.

Kadın

MesajKonu: Geri: Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak???   Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak??? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 3:36 pm

Zaten orasıda Dünya'dan bi yeer :)

Başka bi ülkeye taşındık şimdi nolcak???

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası