Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfakapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu Puanı

Gerçek Dostluk

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
...*WampiRe...*
Mod Adayı
Mod Adayı
...*WampiRe...*

Kadın

Gerçek Dostluk Vide
MesajKonu: Gerçek Dostluk   Gerçek Dostluk Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 6:24 pm

İki arkadaş varmış bunlar çok samimilermiş araları çok iyiymiş birinin adı Özgür diğeri Ömer miş.Ömer zenginmiş Özgür fakir .Özgür Ömerin yanında çalışmaya başlamış .Ömerin çok sevdiği bir kız varmış ve bu kızla evlenmeyi düşünüyormuş. Ömer evlenmek üzeri olduğu bir zamanda Özgür Ömer’e demişki ” o kızı bende seviyorum onunla ben evlenmek istiyorum” demiş Ömer’de canından çok sevdiği arkadaşına ”tamam sen bu kızı seviyorsan ben aradan çekilirim” demiş.

Zamanla fakir olan Özgür zenginleşmiş Ömer fakirleşmiş…

Bir gün Ömer Özgürün yanına gitmiş iş istemiş Özgür iş vermemiş… Ömer bu duruma çok üzülmüş… Ömer dertli bir düşünce içinde yolda yürürken yaşlı bir adamla karşılaşmış, adam cebinden bir ilaç listesi çıkarmış ve Ömer’den kendisine yardım etmesini istemiş… Ömer cebindeki son parası ile bu adamın ilaçlarını almış…

Ömer’in ilaçlarını aldığı yaşlı adam aslında çok zenginmiş, bütün mirasını Ömer’e bırakmış ve Ömer tekrar zenginleşmiş…Özgür’ün fabrikasının karşısına bir ev yaptırmış.

Bir gün yaşlı bir kadın ekmek parası istemiş Ömer’den ,oda para vermek yerine gel benimle yaşa, bana annelik edersin benimde kimsem yok demiş.. Kadın kabul etmiş…

Kadın Ömer’e evlenme yaşının geçmek üzere olduğunu söylemiş ve ona bir kız bulmuş…Ömer kızı görmüş beğenmiş anlaşmışlar ve evlenmeye karar vermişler, düğün günü gelmiş…

Ömer çok sevdiği arkadaşı Özgür’ü de çağırmış düğüne, Özgür’ de düğüne gelmiş..

Ömer mikrofonu eline almış başlamış anlatmaya…”çok sevdiğim bir kız vardı, canımdan çok sevdiğim arkadaşım o kızı sevdiğini söyledi ben aradan çekildim, ona iş verdim zamanla ben fakirleştim o zenginleşti…Gittim ondan iş istedim ama o bana iş falan vermedi” demiş Özgür’ü göstererek…

Bu ara Özgür almış mikrofonu demişki; ”canımdan çok sevdiğim bir kardeşim vardı bir kızı seviyodu ama o kız iyi biri değildi ona layık değildi onunla ben evlendim ve benden iş istedi onun işçi olarak çalışmasına razı olmadım babamı karşısına dilenci olarak çıkardım ve bütün mirasımı onla paylaştım en önemlisi de annemi karşısına çıkardım ve en değerli varlığımı kız kardeşimi ona veriyorum demiş…..
' MisSinG ^^
Mod Adayı
Mod Adayı
' MisSinG ^^

Gerçek Dostluk Vide
MesajKonu: Geri: Gerçek Dostluk   Gerçek Dostluk Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 8:19 am

sağol birtanem ..
...*WampiRe...*
Mod Adayı
Mod Adayı
...*WampiRe...*

Kadın

Gerçek Dostluk Vide
MesajKonu: Geri: Gerçek Dostluk   Gerçek Dostluk Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 9:24 am

Önemli değil canımm...
JeLLyBon ..*
ADMİN
ADMİN
JeLLyBon ..*

Kadın

Gerçek Dostluk Vide
MesajKonu: Geri: Gerçek Dostluk   Gerçek Dostluk Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 3:10 pm

sağol birtanem
https://hepsifann.yetkinforum.com
pofuduq..*
Mod Adayı
Mod Adayı
pofuduq..*

Gerçek Dostluk Vide
MesajKonu: Geri: Gerçek Dostluk   Gerçek Dostluk Icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 5:18 pm

sağol birtanem

Gerçek Dostluk

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası