Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfakapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu Puanı

Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
tatlı_çikolata
Moderatör
Moderatör
tatlı_çikolata

Kadın

Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Vide
MesajKonu: Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???   Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 7:21 pm

Cem Avnayim:

Cem klip setinin neşe kaynagıydı! gece yarsına kadar enerjisinden hiçbir şey kaybetmedi.

Hayat Nasıl Gidiyor,Neler Yapıyorsun??

Süper gidiyor! Erman burnalı'yla birlikte kanal 1 de ''Kardelen''isimli bir dizide oynuyoruz.Bir yandan da ''Hepsi 1'' e devam ediyoruz..

Neden Bu Klip Peki???

Eglenceli olacagını düşündüm.

Tek Sebebi Bu Mu Yani???

Kızların yanında olmayı seviyoruz,onlar da bizim yanımızda olmayı seviyorlar.

Hepsi Kızlarının en çok hangisini seviyorsun???

Ayıramam!

O Zaman ''şunu şu yüzden,onu bu yüzden seviyorum'' de:)

Ooff,ooofff! Onları benim duygusal boşluklarımı kapattıkları için seviyorum li!Sadace seviyorum Sebepsiz seviyorum Valla:)

HAYRİ ÇAKIR:

Hayri'nin soyadı gözleriyle oldukca Uyumlu:)Üstelik cok da Karizmatik:)

Model Misin?

Evet,10 senedir modellikle ugraşıyorum.29 yaşındayım,Tiyatro egitimi de aldım.Bazı televizyon projelerinde Rol Aldım.

En büyük Hedefin Ne?

Senaryosunu sevecegim bir sinema filminde rol almak isterdim.

Klip Çekimi Nasıl Oldu???

Onur,arkadaşım.Onun ricası üzerine geldim.

Hepsi Kızlarını Daha Önce Tanıyor Muydun???

Çok Takip etmiyordum Acıkcası.

Sen Neler Dinliyorsun???

Rap.Çogunlukla yabancı müzik tercih ediyorum.Yürkiye'de cok iyi müzik yapıldıgını düşünmüyorum.

Ama cep telefonunda Türkce Müzik Çalıyor:)

Ama o,Serab Erener!

EMRE KIZILIRMAK:

Best Model of Turkey 2007 Yarışmasında 2.olan emre şu sıralar Güney Kore'de düzenlenecek Manhunt yarışması'na hazırlanıyor.Sende ona destek vermek istersen,hemen.Manhunt

Emre Nerler Yapıyorsun bu aralar???

Eskişehir anadolu üniversitesi Spor yüksekokulu 4.sınıf ögrencisiyim.Bir ajansa baglı degilim,freelance modellik yapıyorum.

Hepsi klibinde oynayacaksın dedikleri zaman ne dedin???

Niye olmasın,güzel bir grup,Mesela Üff yeter,üf üf yeter derken cok hoşuma gidiyor o üf demeler:)Sırf onun için Eskişehir'den kalktım buraya geldim:)

Neler Yapmak İstiyorsun İleriki Zamanlarda???

Oyunculuk yapıyorum.Tiyatro okullarında aldıgım roller oldu.Mesela''Hamlet'' te oynadım bunun dışında basketbol antrenörlügü,alaçatı da rüzgar sörfü egitmenligi yapıyorum.

Hepsi Kızlarının içinden en çok kimi Begeniyorsun???

Cemre'yi... ismi benim ismime cok benziyor.Emre-cemre:)
sinoş_eren
Moderatör
Moderatör
sinoş_eren

Kadın

Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Vide
MesajKonu: Geri: Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???   Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 9:05 am

sağol canım mütişsin
http://www.istedigingibi.forumm.biz
Yo$Hy_zeyneß
Mod Adayı
Mod Adayı
Yo$Hy_zeyneß

Kadın

MesajKonu: Geri: Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???   Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 1:52 pm

sağol bitanem
http://hazalkayafanclub.mutluforum.org
tatlı_çikolata
Moderatör
Moderatör
tatlı_çikolata

Kadın

MesajKonu: Geri: Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???   Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 2:18 pm

ö.d cnlarım:)
pofuduq..*
Mod Adayı
Mod Adayı
pofuduq..*

MesajKonu: Geri: Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???   Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 2:47 pm

sağol
^kßRa^
Hepsifann Hayranı
Hepsifann Hayranı
^kßRa^

Kadın

MesajKonu: Geri: Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???   Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 4:04 pm

sağol
http://gruphepsi-fanclubb.yetkinforum.com
.béLLa swan.
Mod Adayı
Mod Adayı
.béLLa swan.

Kadın

MesajKonu: Geri: Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???   Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 7:40 pm

:tesekkurler
çılgın_avril
Co-admin
Co-admin
çılgın_avril

Kadın

MesajKonu: Geri: Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???   Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 7:53 pm

yoshy*zeynep demiş ki:
sağol bitanem
http://gruphepsiavrilfan.getgoo.us/forum.htm
JeLLyBon ..*
ADMİN
ADMİN
JeLLyBon ..*

Kadın

MesajKonu: Geri: Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???   Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 6:30 am

:tesekkurler
https://hepsifann.yetkinforum.com
tatlı_çikolata
Moderatör
Moderatör
tatlı_çikolata

Kadın

MesajKonu: Geri: Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???   Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 2:06 pm

bişi deil :)
<BiziM BCD>
S.mod
S.mod
<BiziM BCD>

Kadın

MesajKonu: Geri: Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???   Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 4:45 pm

çoooooooooooooooooookk sağol!!!!
tatlı_çikolata
Moderatör
Moderatör
tatlı_çikolata

Kadın

MesajKonu: Geri: Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???   Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 4:56 pm

:) önemli deil canım
sekercik
Moderatör
Moderatör
sekercik

Kadın

MesajKonu: Geri: Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???   Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 8:30 am

çılgın_avril demiş ki:
yoshy*zeynep demiş ki:
sağol bitanem
...*WampiRe...*
Mod Adayı
Mod Adayı
...*WampiRe...*

Kadın

MesajKonu: Geri: Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???   Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:39 pm

Sağol birtanem.
.béLLa swan.
Mod Adayı
Mod Adayı
.béLLa swan.

Kadın

MesajKonu: Geri: Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???   Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 8:20 am

Sağol canım da ..
Türkçeye dikkat etsen ..

Klipte rol alan yakışıklı oyuncuları daha yakından tanımak ve onların hepsi kızları hakkındaki düşüncelerini ögrenmek ister msiiniz???

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası