Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfakapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu Puanı

Yasemine Mektup...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
[Y]Ozlem[C]
Hepsifann Üyesi
Hepsifann Üyesi
[Y]Ozlem[C]

Kadın

Yasemine Mektup... Vide
MesajKonu: Yasemine Mektup...   Yasemine Mektup... Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:32 pm

By konuya yasemine mektuplarınızı yazın..
Ona duyurmak istediklerinizi duyurun..
Ve ona haykırın..

Not:Flood yapmayınız...!!!
|~Elif~Yoshy~|
Hepsifann Üyesi
Hepsifann Üyesi
|~Elif~Yoshy~|

Yasemine Mektup... Vide
MesajKonu: Geri: Yasemine Mektup...   Yasemine Mektup... Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 12:05 pm

sağol...
HeePssii1_3x
Hepsifann Üyesi
Hepsifann Üyesi
HeePssii1_3x

Kadın

Yasemine Mektup... Vide
MesajKonu: Geri: Yasemine Mektup...   Yasemine Mektup... Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 2:55 pm

egrr sn bu mektubu okiicaksan bil kii snii coooooooooooooooooooooook sefiiyorum biibim almanya (kasselde) konzer veríin ama discooda degil bide yas siniri olmasiin askmmm nürnbergde verdigniz konsere gitcekdmm kesinndii ama yas siniri vardii gidemediim bbiiibiim asggm sna yaseminim arada bn esra arda 10 yasindayim ama 28.haziranda 11 oliicam saclarin uzunkende güzeldi kisakende güzell askkmm her halinle gzzllsn piijamaylaa bille askkmm cokk dadlüüsüün keske sni yakindann gööörsem taniisam askkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkmm yazcakk biseyde yook ki cook gzlsiin isdee ama en cok yazan bn olmak isdiyorum askimmmmmmm seni cook sefiyiom o yüzzden beli oluyo zttn :D cok sefdiyim her bi saniyede seni seviyorummm yaziyomm simdi nabiiyosundur acaaba yaseminimm eger bu siteye giriyorsan üye olurmusun biide bana mesaj yazrmsn sni cokk sefiyiiom:D:D:D:D::D:D üüüüf ne kdrr yazmisimm kuujummaa dadlüüüm bnmm yaa yaseeminim :D askkm ( arkadaslar bu herkese mesaj ltfn biri yasemin olarak bna mesaj attmasnn sadece yaseminim attsiin yani baska biride atabilirde ben yaseminim diye diil ltfn ) tm yaseminim devvvaam:D:D:D:D:D bunu okicakmisin bilmiyom belki de deliiym böle yazyrm diyo bazileri diyyo nie yaziyon ztn okuumazz ama bn yinede yazyrm okuur diye ins.. okursun bebegmm seni cook sefiiyoom:D:DD:D:D eren,cemre,gülciniide gülcin ayrildigi icin cook üzülgüm ama yinede séfiyom gülcinimi :D:D: bütün gruphepsiyi sefiyorum ama seni en cok yani arkimle grup hepsi onyarken ( oyniyooz da...:D ) ben hep yasemin oluyorum arkim özlemde cemre oluyorum arkim selende eren oluyor henüüz gülcini bulamadk bulmamizada gerek yok herhalde ins.. geri dööner ozman buluruzzz... yooshhym tekk askmmsin sen bnm biliyomuusun sni gercekden cook sefiyiiyoorum yaa ins.. bu mektubumu okursun ve sevinirsin ins... seni sevindirmekk cokk gzl bncee yaaa askimmmmmm herseymsn snn bnm yaa her fotoda ya gzl ya dadlüü ya princess gibi yada ücü bir aradak :D gibi cikiyorsuun hic bir resimde seni cirkin görmedim prenseessiim kuujummmmmmmm bnmmm kiyamam sanaa bnn bnde spor arabalarii coooooook severim snidee tabii bidee moooooor rengine baylrm snin gibi snada baylrm tabüüü asküüm ay nee yazdim ama yinede okku asküüm hadi öpüüyoom bibimiii ESRADAN ASKISINA YOSHYSINEE 11

Yasemine Mektup...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası