Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfakapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu Puanı

!!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
qoLiqirL
Bannlandı
Bannlandı
qoLiqirL

!!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!! Vide
MesajKonu: !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!!   !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!! Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 8:52 pm

Ben cHiLeqirL ama neden tekrar üye olduğumu açıklayayım..
Banlanma nedenim site reklamıymış afedersiniz ama forumun en altında site ekle butonu var ve ben ona bastım karşıma sheker adlı admine öm atma penceresi açıldı bende ona o anlar diye sitemi verdimki eklesin diye ya yanlış anlaşıldı yada o admin anlamadı eğer böyle banlıcaksanız tekrar banlayın sorun değiL. ama haksızlık var ve ben buna tahammül edemem.
Oraya öle bir başlık açıyorsanız amaç ne amacı bilmediğiniz şeyinde sitede işi ne ??
Lütfen anlayan biri açıklasın..!!
.béLLa swan.
Mod Adayı
Mod Adayı
.béLLa swan.

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!!   !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!! Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 8:55 pm

Hiç bir $ey söyLeyemem ..

Ama banLanan'ın tekrar üye oLması büyük bir suç ..

Sayın adminlerimize bırakıyorum ..

doLL '
qoLiqirL
Bannlandı
Bannlandı
qoLiqirL

MesajKonu: Geri: !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!!   !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!! Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 8:56 pm

Suç mu daha cevap veremiyorsunuz ya Allahım sen sabır ver ya sitede site ekle yeri var amaç belli değil üye oraya basıyor ve banlanıyor o zaman kaldırın onu ordan ...!!
Jezz
Hepsifann Kadrolusu
Hepsifann Kadrolusu
Jezz

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!!   !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!! Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 9:06 pm

canım biz nereden bilelim biz sadece üyeyiz lütfen daha saygılı ol ;)
http://cilgindershane.benimforum.biz
qoLiqirL
Bannlandı
Bannlandı
qoLiqirL

MesajKonu: Geri: !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!!   !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!! Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 9:06 pm

Ben size kızmıyorum kusura bakmayın benim muhattabım belli ama haksız mıyım ya.
PinkraLicHé.*
ADMİN
ADMİN
PinkraLicHé.*

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!!   !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!! Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 9:47 pm

Ondan Önce Bir Admine Sorsaydın Bu Ne İşe Yarar?!Sheker Admin BiLiyorsun ee O Zamman Daha Ona Ne Ö.M Gönderiyosun?Konu Kilit Bunu Beste'yle Aranızda Halledin Beste Bilir
JeLLyBon ..*
ADMİN
ADMİN
JeLLyBon ..*

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!!   !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!! Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 11:04 am

profilindeki soruların hepsine siteni yazmışsın bu bir reklam değilmi?
https://hepsifann.yetkinforum.com
qoLiqirL
Bannlandı
Bannlandı
qoLiqirL

MesajKonu: Geri: !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!!   !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!! Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 7:27 pm

Zaten web sitesi yeri var oraya da yazdım diğer yerlerede zaten artık önemi yok sadece sordum devre dışı olmuş öncedede sölenebilinirdi.hem devre dışı deniliyor ama hala o linkler aktif her neyse ya benim üyeliğimi silin lütfen.
Ayrıca buse benim muhattabım belli derken sheker nickli admini kastettim senin msj yazman garip.!
Lütfen üyeLiğimi siLin.
PinkraLicHé.*
ADMİN
ADMİN
PinkraLicHé.*

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!!   !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!! Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 8:36 pm

qoLiqirL demiş ki:
Zaten web sitesi yeri var oraya da yazdım diğer yerlerede zaten artık önemi yok sadece sordum devre dışı olmuş öncedede sölenebilinirdi.hem devre dışı deniliyor ama hala o linkler aktif her neyse ya benim üyeliğimi silin lütfen.
Ayrıca buse benim muhattabım belli derken sheker nickli admini kastettim senin msj yazman garip.!
Lütfen üyeLiğimi siLin.
:V Ben Beste'nin En Yakın Arkaaşayım ve Bu Sitede Beste'den Sonra En Büyük Rütbesi Olan Benim Karışma Hakkına Sahibim ;) Öyle Olsa Beste'm Kızardı Zaten ;)
Jezz
Hepsifann Kadrolusu
Hepsifann Kadrolusu
Jezz

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!!   !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 8:55 am

Lütfen arkadaşlar.Böyle kavga etmeniz siteyi de etkliyor.Daha sakin!!!
http://cilgindershane.benimforum.biz
AdeLa
ADMİN
ADMİN
AdeLa

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!!   !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 11:33 am

Biraz haklı aslında çünkü site ekle butonu var neden ki?
Fakat yanlışı şu ki, hiç olmazsa soru olarak yazardın
qoLiqirL
Bannlandı
Bannlandı
qoLiqirL

MesajKonu: Geri: !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!!   !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 7:01 pm

Edit by Beste :
İnsan ilk önce herşeyden önce saygılı olmalı..!!!
PinkraLicHé.*
ADMİN
ADMİN
PinkraLicHé.*

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!!   !!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 8:37 pm

qoLiqirL demiş ki:
-Öncelikle ben reklam yapmak istesem başka yollarlada yapardım amacım reklam değildi..!!
-Hem buse sen bayağı büyümüşte küçülmüşsün neyse.
Senin Gibi Reklamcı Değilim Ya Ona Bak Ben Ayna Değilim Canım Gelmiş Kendini Bana Anlatıyosun Terbiyeni Takın :bann :shy: ;) KONUN KİLİT! :shy:

!!!...Anlamadım Gitti Mantık Hatası..!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası