Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfakapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu Puanı

Gülcin Ve AnnesiyLe RöportaJ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Emma-Jı_Prenses
Hepsifann Hayranı
Hepsifann Hayranı
Emma-Jı_Prenses

Kadın

Gülcin Ve AnnesiyLe RöportaJ Vide
MesajKonu: Gülcin Ve AnnesiyLe RöportaJ   Gülcin Ve AnnesiyLe RöportaJ Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 3:50 pm

Kelebek, bir ilke imza atarak Hepsi grubu üyeleri ile annelerini bir araya getirdi.

Kelebek, yaklaşan Anneler Günü için özel bir prodüksiyona imza attı ve Hepsi grubu üyeleri ile annelerini bir araya getirdi. İşte, bu çekim sayesinde yoğun programlarından kopup sevdikleriyle vakit geçirme şansı yakalayan Hepsi kızlarının çok özel anları...
Gülçin-Ayser
Annem kadar cesur değilim
- Fotoğraf çekiminde reiki yapıyorsunuz. Anne-kız konseptinde bunu tercih etme nedeniniz neydi?

Gülçin: İkinci seviyede reiki yapıyorum. Anneme yorgun olduğunda, başı ağrıdığında ya da tansiyon problemi yaşadığında reiki yapıyorum. Annem de hiç uyumadığı kadar rahat uyuyor böyle zamanlarda. Ona bir şekilde faydam dokunduğu için mutlu oluyorum ben de.

- Nereden aklınıza geldi reiki’ye başlamak?

Gülçin : Küçüklüğümden beri spritüel kitaplar okuyorum. Hayatıma reiki hocaları girdi ve reiki yapmaya başladım.

Ayser: Gülçin, reiki sayesinde istediği her şeyi yaptırıyor bana!

Gülçin: Yıllar önce bir kitapta okuyup bir şey denemiştim. Tabii ki insanların özgür iradelerine müdahale edilmemesi gerektiğini biliyorum. Neyse yatıyordum. Yerimden kalkmak istemiyordum. Annem de televizyonun sesini çok açmış. “Konsantre olup, anneme bir düşünce göndersem” dedim; “Böylece televizyonun sesini kıssın.” Annem gerçekten de kalktı ve televizyonun sesini kıstı.

- Kızınızın herkes tarafından seviliyor olması size ne hissettiriyor?

Ayser: Her zaman gurur duyduğum gibi şimdi de gurur duyuyorum. Çok ukalalık etmeyeyim ama biz alışığız küçüklüğünden beri Gülçin’in başarılarına. 5 yaşından beri piyano çalıyor. AKM’de hem koroda, hem de baledeydi. O zaman da sahneye çıkıyordu.

- Hayata dair Gülçin’e verdiğiniz en önemli öğüdünüz nedir?

“Dürüstlükten şaşma ve insani değerlerini hiçbir zaman kaybetme” diyorum.

- Annenizle ilgili; “Keşke ben de ... olsaydım” cümlesinde boşlukları ne doldurur?

Gülçin: Annemin elinden bir şey kurtulmaz! Çok da sosyaldir. Ben onun kadar cesur değilim.

- Tek çocuk musunuz?

Gülçin: İki tane de ablam var. Üç anneyle büyümüş gibiyim! Bir kere yazlıktayız. “Anne” diye bağırıyorum dışarıdan. Ablam çıktı cama. “Sen değil. Babamın karısı olan annemi çağırıyorum ben” dedim. Büyük ablamla 13 yaş, ortanca ablamla da 10 yaş fark var aramda.
http://www.hepsifann.coolbb.net
deniz_yasemin
Bannlandı
Bannlandı
deniz_yasemin

Kadın

MesajKonu: Geri: Gülcin Ve AnnesiyLe RöportaJ   Gülcin Ve AnnesiyLe RöportaJ Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 11:47 am

Ayy ne güzel en sevdiyim yer ise:
Kızınızın herkes tarafından seviliyor olması size ne hissettiriyor?

Ayser: Her zaman gurur duyduğum gibi şimdi de gurur duyuyorum. Çok ukalalık etmeyeyim ama biz alışığız küçüklüğünden beri Gülçin’in başarılarına. 5 yaşından beri piyano çalıyor. AKM’de hem koroda, hem de baledeydi. O zaman da sahneye çıkıyordu.
...*WampiRe...*
Mod Adayı
Mod Adayı
...*WampiRe...*

Kadın

MesajKonu: Geri: Gülcin Ve AnnesiyLe RöportaJ   Gülcin Ve AnnesiyLe RöportaJ Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:23 pm

sağol canım paylaşım içinn xd
gülçin_kolik_şevval
Bannlandı
Bannlandı
gülçin_kolik_şevval

Kadın

MesajKonu: Geri: Gülcin Ve AnnesiyLe RöportaJ   Gülcin Ve AnnesiyLe RöportaJ Icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 3:00 pm

teşekkürler
sinoş_eren
Moderatör
Moderatör
sinoş_eren

Kadın

MesajKonu: Geri: Gülcin Ve AnnesiyLe RöportaJ   Gülcin Ve AnnesiyLe RöportaJ Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 8:22 am

:tesekkurler
http://www.istedigingibi.forumm.biz
sekercik
Moderatör
Moderatör
sekercik

Kadın

MesajKonu: Geri: Gülcin Ve AnnesiyLe RöportaJ   Gülcin Ve AnnesiyLe RöportaJ Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 11:21 am

sağol paylaşım için

Gülcin Ve AnnesiyLe RöportaJ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası