Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Hoşgeldiniz
Hepsi Fan ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfakapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu Puanı

Cemre'ye anne azarı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
_DiLeK_
Hepsifann Hayranı
Hepsifann Hayranı

Kadın

Cemre'ye anne azarı Vide
MesajKonu: Cemre'ye anne azarı   Cemre'ye anne azarı Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 9:13 am

Özellikle çocukların ve gençlerin büyük beğeniyle takip ettikleri Hepsi grubundan Cemre, aynı zamanda menajerleri olan annesinden her zaman daha fazla azar işittiğini söyleyerek ’Ben bu konuda mağdurum’ dedi...

TRT1’de Emel Müftüoğlu ve Şafak Sezer’in sunduğu ’Çifte Kavrulmuş’ programına Hepsi kızları konuk oldu.

Sohbet sırasında konu menajerlerine gelince, Cemre "Ben bu konuda mağdurum. Annem menajerlik yaptığı için hepsinden daha az özgürüm" diyerek içini döktü ve "Yasemin sen anlat" diyerek sözü Yasemin’e bıraktı.

Cemre’yi onaylayan Yasemin ise "Sonuçta Şebnem’in kızı Cemre olduğu için en çok azarı o işitiyor. Cemre ve Eren’e daha çok kızıyor. Cemre avantajlı değil bu konuda dezavantajlı" dedi.

Cemre ise menajerliklerini yapan annesiyle birlikte her yere birlikte gitmekten pek de hoşnut olmadığını şu sözlerle dile getirdi:

"Gezdiğimiz yerlere, arkadaş olduğumuz insanlara çok dikkat ediyoruz. Sonuçta hem çocuk kesimine hitap ediyoruz hem de belli bir çizgimiz var. Mesela tatile gidiyoruz ve canımız bir çılgınlık yapmak istedi diyelim. Onların canı dışarı çıkmak istedi ve çıktılar. Ama ben annemle aynı otelde kalıyorum. Dolayısıyla tüyme durumu da yok. Annem ’Ne yapıyorsun?’ diye de arasa aslında benim ne yaptığımı biliyor ve ben hiç bir zaman hiç bir şey yapamıyorum. Onlara kızarken mesela bana olmaması gereken kelimeleri de sayarak ’Başlıycam ben senin gibi kıza. Böyle yapacağını bilseydim hayatta seni bu gruba almazdım’ diyor. Bana daha çok sert çıkıyor. En büyük fırçayı ben yiyorum."
deniz_yasemin
Bannlandı
Bannlandı
deniz_yasemin

Kadın

Cemre'ye anne azarı Vide
MesajKonu: Geri: Cemre'ye anne azarı   Cemre'ye anne azarı Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 1:35 pm

hmmmm.tsk canım iyi haber :tesekkurler ;)
.béLLa swan.
Mod Adayı
Mod Adayı
.béLLa swan.

Kadın

Cemre'ye anne azarı Vide
MesajKonu: Geri: Cemre'ye anne azarı   Cemre'ye anne azarı Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 8:24 pm

tskLeeer =)
...*WampiRe...*
Mod Adayı
Mod Adayı
...*WampiRe...*

Kadın

Cemre'ye anne azarı Vide
MesajKonu: Geri: Cemre'ye anne azarı   Cemre'ye anne azarı Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 11:08 am

teşekkürlerrr
meLLies..*
ADMİN
ADMİN
meLLies..*

Kadın

Cemre'ye anne azarı Vide
MesajKonu: Geri: Cemre'ye anne azarı   Cemre'ye anne azarı Icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 3:16 pm

doLL ' demiş ki:
tskLeeer =)
http://emmawatsonfanclub.yetkinforum.com
.béLLa swan.
Mod Adayı
Mod Adayı
.béLLa swan.

Kadın

Cemre'ye anne azarı Vide
MesajKonu: Geri: Cemre'ye anne azarı   Cemre'ye anne azarı Icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 4:02 pm

DezevantaJ ... :D
|~Elif~Yoshy~|
Hepsifann Üyesi
Hepsifann Üyesi
|~Elif~Yoshy~|

Cemre'ye anne azarı Vide
MesajKonu: Geri: Cemre'ye anne azarı   Cemre'ye anne azarı Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 12:31 pm

sağol canım ..
AdeLa
ADMİN
ADMİN
AdeLa

Kadın

Cemre'ye anne azarı Vide
MesajKonu: Geri: Cemre'ye anne azarı   Cemre'ye anne azarı Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 11:06 am

sağol canım!
Sofiæcemre
Hepsifann Üyesi
Hepsifann Üyesi
Sofiæcemre

Kadın

Cemre'ye anne azarı Vide
MesajKonu: Geri: Cemre'ye anne azarı   Cemre'ye anne azarı Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 1:17 pm

sağol
http://www.gruphepsifancemre.com
<BiziM BCD>
S.mod
S.mod
<BiziM BCD>

Kadın

Cemre'ye anne azarı Vide
MesajKonu: Geri: Cemre'ye anne azarı   Cemre'ye anne azarı Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 10:52 am

Hey saolun!!!:)
sekercik
Moderatör
Moderatör
sekercik

Kadın

Cemre'ye anne azarı Vide
MesajKonu: Geri: Cemre'ye anne azarı   Cemre'ye anne azarı Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 2:09 pm

tşklerr

Cemre'ye anne azarı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası